MEDIA
Jasna Góra Matka Boża Jasnogórska Zakon Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika
Nabożeństwo czerwcowe - Kaplica MB g. 19:00   ·   Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony   ·   Zachęcamy do łączności z Jasną Górą przez kanał Jasnej Góry na youtube.com oraz przez TVP czy Radio Jasna Góra   ·   

Wspólnota klasztorna

SKŁAD PERSONALNY

Klasztoru Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika na Jasnej Górze w Częstochowie

KURIA GENERALNA Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika:

o. Arnold CHRAPKOWSKI – Generał Zakonu
o. Michał LUKOSZEK – Wikariusz Generalny
o. Ryszard DEC – II Definitor Generalny
o. Piotr ŁOZA – III Definitor Generalny
br. Bernard KLUCZKOWSKI – IV Definitor Generalny
o. Marek MOGA – Administrator Generalny
o. Bartłomiej MAZIARKA – Sekretarz Generalny

KONWENT JASNOGÓRSKI

Aktualny Zarząd Klasztoru:

1. o. Samuel Pacholski – przeor klasztoru
2. o. Rafał Wilk – I podprzeor
3. o. Marcin Ciechanowski – II podprzeor
4. o. Ryszard Kowalski – III podprzeor
5. o. Waldemar Pastusiak – kustosz sanktuarium
6. o. Michał Bortnik – zastępca kustosza sanktuarium
7. o. Czesław Brud – administrator klasztoru
8. o. Kazimierz Jarosz – zastępca administratora

Ojcowie:

o. Andrzej Grad
o. Andrzej Kuster
o. Andrzej Laskus
o. Antoni Skwarko
o. Arseniusz Jurak
o. Bronisław Kraszewski
o. Cyryl Motyl
o. Dariusz Kropacz
o. Dariusz Nowicki
o. Dariusz Szuba
o. Eustachy Rakoczy
o. Faustyn Muir
o. Franciszek Morgiel
o. Grzegorz Prus
o. Ignacy Rękawek
o. Izydor Matuszewski
o. Jakub Szymczycha
o. Jan Golonka
o. Jan Poteralski
o. Jan Stankiewicz
o. Jan Zinówko
o. Janusz Kosak
o. Jarosław Łuniewski
o. Jerzy Czekaj
o. Józef Płatek
o. Józef Turzyński
o. Karol Oset
o. Kazimierz Maniecki
o. Krzysztof Pisanko
o. Leszek Wójcik
o. Longin Bekiel
o. Łukasz Kielak
o. Marcin Minczyński
o. Marek Dzodz
o. Marek Harańczyk
o. Marian Waligóra
o. Melchior Królik
o. Michał Legan
o. Mieczysław Polak
o. Nikodem Kilnar
o. Paweł Subik
o. Piotr Gałdyn
o. Piotr Stanikowski
o. Roman Czernik
o. Roman Wit
o. Savio Folcholc
o. Sebastian Matecki
o. Stanisław Baranowski
o. Stanisław Rudziński
o. Stanisław Tomoń
o. Szymon Stefanowicz
o. Tadeusz Bednarski
o. Witold Głowacz
o. Władysław Przekop
o. Włodzimierz Kuliberda
o. Włodzimierz Ogorzałek
o. Wojciech Wiszniewski
o. Zbigniew Kluska
o. Zbigniew Ptak
o. Zygmunt Bola

Bracia:

br. Adam Kiełkiewicz
br. Alojzy Wąs
br. Andrzej Wróblewski
br. Antoni Syty
br. Artur Masłoń
br. Dawid Respondek
br. Fabian Urszulak
br. Franciszek Kapcia
br. Ireneusz Bekier
br. Jan Tur
br. Józef Tryniecki
br. Maksymilian Młodzianowski
br. Marek Samson
br. Marek Seifert
br. Mariusz Michaluk
br. Mariusz Rowicki
br. Paweł Bryzek
br. Savio Standerski
br. Stanisław Lenczewski
br. Szczepan Horodyski
br. Tadeusz Boguski
br. Witold Joński
br. Wojciech Kozieł
br. Wojciech Zdziarstek