MEDIA
Jasna Góra Matka Boża Jasnogórska Zakon Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika
Zapraszamy na Roraty do Kaplicy Matki Bożej o godzinie 6::00 przez cały Adwent oprócz niedziel.   ·   Zapraszamy na Wieczór Maryjny - Katechezę z Janem Pawłem II - 8 grudnia o 19:30 w Kaplicy Różańcowej!   ·   Film - Jasnogórskie cuda i łaski - codziennie o 13:00 w Kaplicy św. Józefa na Halach   ·   Zapraszamy do obejrzenia w arsenale wystawy pt. Człowiek Zawierzenia z okazji 40 rocznicy pierwszej papieskiej pielgrzymki św. Jana Pawła II na Jasną Górę   ·   Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony   ·   Zapraszamy na Apel Jasnogórski o godzinie 21:00!   ·   

wejścia pieszych pielgrzymek

Wejścia Pieszych Pielgrzymek 2019 rok 

 

Prezentacja

 

Msza św.
8 czerwca – Sobota

14.30 Łowicz

 

 

15.30 C.Obraz

 

9 czerwca – Niedziela

 

 

18.30 Zakrzew rowerowa C.Obraz

 

15 czerwca – Sobota

 

 

 

  7.30  Rusinowice C.Obraz

17.30 Kobyla Góra biegowa C.Obraz

 

17 czerwca – Poniedziałek

 

 

 

 

9.30 Chorzów Batory C.Obraz

22 czerwca – Sobota

11.45 Zrębice

 

 

 

 

23 czerwca – Niedziela

 

 

9.30 Strzebinia C.Obraz

 

24 czerwca – Poniedziałek

 

 

11.00 Czarny Las, C.Obraz

14.30 Ruda Śl., Paniówek C.Obraz

17.30 Tychy C.Obraz

20.00 Borowa Wieś C.Obraz

 

25 czerwca – Wtorek

 

 

  9.30 Knurów, Ruda Ś. Nowy Bytom Turza Śl., C.Obraz

11.00 Borowa Wieś, Ruda Ś. Bielszowice C.Obraz

14.30 Tysiąclecie Dolne Katowice C.Obraz

 

26 czerwca – Środa

 

 

11.00 Lasowice C.Obraz

 

29 czerwca – Sobota

 

 

  9.30 Radlin C.Obraz

18.30 Babinice C.Obraz

 

1 lipca – Poniedziałek

 

 

16.45 Wilchry  C.Obraz

 

2 lipca – Wtorek

 

 

 

11.00 Ruda Śl. Par. św.Wawrzyńca C.Obraz

13.30 Wrocław /na rolkach/ C.Obraz

14.30 Wodzisław Śl.  C.Obraz

 

3 lipca – Środa

 

 

 

9.30 Godula C.Obraz

 

4 lipca – Czwartek

17.00 Lędziny

 

 

 

5 lipca – Piątek

 

 

 

13.30  Bydgoszcz rowerowa C.Obraz

              -wejście

 

6 lipca – Sobota

 

9.30 Bydgoszcz rowerowa C.Obraz

 

7 lipca – Niedziela

 

 

12.30 Koszalińsko-Kołobrzeska

                             rowerowa C.Obraz

17.00 Szczecin rowerowa C.Obraz

 

8 lipca – Poniedziałek

 

 

  9.30 Rojca C.Obraz

16.45 Biechowo rowerowa C.Obraz

 

9 lipca – Wtorek

 

 

  6.00 Tarnobrzeg rowerowa C.Obraz

14.30 Żory C.Obraz

 

10 lipca – Środa

 

 

11.00  Jankowice Rybnickie C.Obraz

  

11 lipca – Czwartek

 

 

 

 

 

13.30 Rzepin rowerowa C.Obraz

 

12 lipca – Piątek

12.30 Rolnicy Diec. ZG – Gorzowskiej

19.15 Kalwaria Zeb. + Lanckorona

 

 

 

 

18.30 Bieruń Nowy C.Obraz

 

13 lipca – Sobota

 

 

  9.30 Kalwaria Zeb. C.Obraz

11.30 Ogólnopolska rowerowa Szczyt

 

14 lipca – Niedziela

17.00 Piotrków Trybunalski

 

 

  17.45 wejście C.Obraz

 

15 lipca – Poniedziałek

  9.30 Przemyśl

10.45 Trzebunia

11.45 Kamieńsk

12.00 Poznań

 

 

  8.15 Piotrków Tryb. – C.Obraz

11.00 Przemyśl Bazylika + C.Obraz

16.00 Poznań Szczyt

17.30 Wschowa rowerowa– C.Obraz

 

15 VII/16VII Czuwanie – Piotrków Tryb.

 

16 lipca – Wtorek

 

  9.00  Gorzkowice, Rozprza C.Obraz

10.00  Kamieńsk C.Obraz

11.00  Poznań, Piotrków Tryb Szczyt

13.00  Trzemeśnia C.Obraz

18.30  Nowy Las + Charbielin

19 lipca – Piątek

11.00 Wadowice

 

12.00  C.Obraz

 

20 lipca – Sobota

14.15 Kraków – Skałka

 

 

9.30 Woźniki  C.Obraz

 

21 lipca – Niedziela  

 

 

9.30 Kraków-Skałka, Bieruń Stary C.Obraz

Czuwanie – Sandomierz rowerowa

22 lipca – Poniedziałek

 

 

 9.30 Świerklany C.Obraz

 

24 lipca – Środa

 

 

6.00 Lublin – Policja rowerowa C.Obraz

 

25 lipca – Czwartek

13.30 Mierzyce

16.00 Zaolzie (przy figurce)

 

 

16.45 Zaolzie C.Obraz

20.00 Bytów biegowa C.Obraz

 

26 lipca – Piątek

 

 

  9.30 Lubomia C.Obraz

 

27 lipca – Sobota

 

 

13.15 Tychy

 

 

 

11.00 Miasteczko Śl. C.Obraz

13.00 Ostrava – Paulini  -tylko wejście

14.00 Tychy C.Obraz

16.45 Strzelce Krajeńskie rowerowa C.Obraz

 

28 lipca – Niedziela  

  9.30 Tychy C.Obraz

12.30 Rzeszów rowerowa C.Obraz

14.00 Żernica C.Obraz

 

29 lipca – Poniedziałek

 

 

 

 

  9.30 Radzionków C.Obraz

14.30 Tarnobrzeg biegowa C.Obraz

 

30 lipca – Wtorek

 

 

 

11.00  Katowice Piotrowice C.Obraz

 

31 lipca – Środa

10.30 Bydgoszcz

13.00 Góralska – Bachledówka, Nowy Targ,  

                            Rabka, Orawa, Spisz       

 

 

12.00 C.Obraz

14.00 Bazylika

 

1 sierpnia – Czwartek

 

 

 

  9.30 Piekary Śląskie C.Obraz

16.45 Łańcut rowerowa C.Obraz

 

3 sierpnia – Sobota

14.30 Katowice + Rybnik

 

 

 

15.00 Szczyt

17.30 Radomsko /biegowa/ C.Obraz

3/4 Czuwanie – Rybnik + Katowice

 

4 sierpnia – Niedziela

 

 

 

  9.30 Rybnik C.Obraz

11.00 Kochłowice C.Obraz

 

5 sierpnia – Poniedziałek

12.30 Gniezno – Gr. Kolorowe

13.00 Gniezno – „Promienista”

 

 

  6.00 Kochłowice C.Obraz

11.00 Piekary Śl. C.Obraz

 

6 sierpnia – Wtorek

 

 

  11.00 Gniezno Bazylika

 

7 sierpnia – Środa

11.30 Legnica

 

 

13.00 Bazylika

 

9 sierpnia – Piątek

  7.30 Świdnica

12.15 Dominikańska

 

16.00 Białystok rowerowa

 

 

  9.00 C.Obraz + Bazylika

13.00 C.Obraz

16.45 Skalmierzyce rowerowa C.Obraz

17.30 C.Obraz

 

10 sierpnia – Sobota

 8.30 Wrocław

 

 

11.00 Szczyt

 

11 sierpnia – Niedziela

10.00 Ełk

12.00 Bielsko-Żywiecka

15.00 Kraków

18.00 Elbląg

 

11.00  C.Obraz

13.30  Szczyt

19.00  Szczyt

19.00  C.Obraz

 

11/12  Czuwanie – Częstochowa + Ełk + Elbląg

 

12 sierpnia – Poniedziałek

  9.30 Sandomierz /Sandomierz, Janów Lub, Ostrowiec Św.,

                                           Stalowa Wola/

11.00 Zielonogórsko – Gorzowska

13.00 Warmia

15.00 Gdańsk

16.00 Białystok

16.30 „Młodzieżowa”

17.00 Toruń + Ziemia Lubawska

 

10.30   Bazylika + C.Obraz

 

12.00   C.Obraz + Bazylika

14.00   C.Obraz

18.30   C.Obraz + Bazylika

18.30   Toruń Szczyt

20.00   Białystok C.Obraz

 

12/13   Czuwanie: Zielonogórsko -Gorzowska +Warmia

13 sierpnia – Wtorek

  7.15 Pelplin

  8.00 Szczecin

  8.45 Koszalin

  9.15 Drohiczyn

10.00 Rzeszów

13.30 Kielce

14.15 Sosnowiec

14.45 Włocławek

15.15 Radom

17.45 Kalisz

18.20 Vranow  Słowacja

18.30 Łomża

 

11.30  Pelplin, Rzeszów, Drohiczyn,

           Koszalin, Szczecin Szczyt

19.30 Kielce, Radom, Sosnowiec,

           Włocławek Szczyt

19.30 Łomża – C.Obraz

 

 

 

 

 

 

13/14 Czuwanie: Kalisz

14 sierpnia – Środa

  6.00 Siedlce

  7.30 Płock

  8.15 Warszawska APM

10.30 Zamość

11.00 Lublin

11.50 Łowicz

12.10 Tomaszów Mazowiecki

12.30 Salezjańska Grupa Ewangelizacyjna

12.50 Praska Rodzin

12.55 VI P.P. Strażaków

15.00 Żołnierze W.P.

15.30 Warszawska P.P.

18.00 Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych

18.15  WPP Akademickich grup „17”

 

 9.00 Siedlce, Płock, Kalisz, Łomża Szczyt

13.00 Lublin, Zamość, Warszawska APM, Łowicz + Strażacy + Praska Rodzin Szczyt

20.00 Warszawska PP Szczyt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14/15 Czuwanie – Salezjanie Bazylika

 

 

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

 

15 sierpnia – Czwartek

 

 

  8.00 Warszawska P.P. Szczyt

 

11.00 Suma Pontyfikalna Szczyt

 

14.00 Droga Krzyżowa W.P.P.

14.00 Vranov – Słowacja C.Obraz

17.00 Tomaszów Mazowiecki C.Obraz

17.45 Kalisz C.Obraz

 

16 sierpnia – Piątek

 

 

  6.00 Kalisz C.Obraz

 

17 sierpnia – Sobota

  9.00  Opole

14.00  Gliwice

 

 

11.00 Opole Szczyt

15.00 Gliwice Szczyt

 

18 sierpnia – Niedziela

 

 

11.00  Mstów Bazylika

 

20 sierpnia – Wtorek

 

 

9.30 Miotek C.Obraz

 

22 sierpnia – Czwartek

 

 

9.30 Halemba C.Obraz

 

23 sierpnia – Piątek

16.00 Kielce Rowerowa

17.00 Pabianice

 

   

 

17.30 Pabianice wejście do Kaplicy

18.30 Kielce Rowerowa C.Obraz

 

24 sierpnia – Sobota

13.00 Przedbórz

13.15 Bełchatów, Grocholice

13.45 Łask, Szczerców, Buczek, Zelów

14.00 Głowno

14.10 Ozorków

14.15 Zgierz

14.25 Widawa, Ruściec, Milejów

14.30 ŁÓDŹ

16.00 Aleksandrów Łódzki, Borowno

16.30 Sulejów

16.40 Gowarczów

17.05 Radoszyce

17.15 Wieluń

17.30 Zduńska Wola + Sieradz – własne powitanie

18.10 Działoszyn

18.30 Radomsko

18.45 Pajęczno

 

   

  8.00 Pabianice, Ksawerów C.Obraz

 

12.00 Zduńska Wola C.Obraz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00 Archidiecezjalna Łódzka Szczyt

 

24/25 Czuwanie – Pabianice

 

25 sierpnia – Niedziela

  9.45 Sulmierzyce

  9.50 Praska Pomocników M.K.

11.00 Koluszki

11.30 Wola Krzysztoporska

12.05 Kościelec

12.15 Praszka + Targoszyce

12.30 Zawiercie – Miasto

12.30 Zawiercie –Poręba,

12.40 Siemkowice

12.45 Kłobuck

12.50 Dobroń

13.00 Wieruszów 

13.05 Olsztyn k./Cz-wy

13.10 Wielgomłyny, Kodrąb

13.20 Myszków

13.30 Sosnowiec – diecezjalna

13.45 Rząśnia, Kraszkiewice, Kiełczygłów

14.00 Tarnów  /do 16.30/

14.55  Pielg. na rolkach + Rowerowa Przasnysz

16.00 Opatów, Mierzyn

16.15 Koziegłowy, Żytno

16.20 Bożykowa

16.25 Koziegłówki

16.30 Mykanów

16.40 Przyrów, Brzeźnica, Strzelce Wielkie

16.50 Truskolasy, Przystajń, Panki

17.10 Krzepice, Giebłudź, Borowno

17.15 Osjaków

17.20 Kłomnice,

17.30 Złoty Potok, Niegowa

18.10 Łubnice

18.30 Makowiska

18.40 Danków i Lindów, Widzów

18.50 Lgota Wielka k. Radomska

19.00 Trnawa – Słowacja

 

  6.00 Buczek, Szczerców, Łask, Radomsko, Gowarczów C.Obraz

  8.00  Sieradz, Zduńska Wola C.Obraz

  9.00  Łódź C.Obraz

10.00 Wieluń C.Obraz

 

10.30 Droga Krzyżowa Archid. Łódz.

 

10.30 Warszawska Praska P.M.K Sala Papieska

 

17.00 Tarnów Szczyt

 

17.00 – Diecezjalna Procesja Maryjna      z Katedry na Jasną Górę

19.00 Zakończenie Nowenny do M.B.Jasnogórskiej Szczyt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/26 Czuwanie Pomocników MK

 

 

UROCZYSTOŚĆ NMP JASNOGÓRSKIEJ

 

26 sierpnia – Poniedziałek

 

 

  9.30 Zawiercie + Poręba C.Obraz

 

11.00 SUMA PONTYFIKALNA Szczyt

13.00 Wola Krzysztoporska

18.30 Wieruszów C.Obraz

 

26/27 Czuwanie – Czciciele Królowej

                   Pokoju

 

27 sierpnia – Wtorek

 

 

  4.30 Bełchatów, Pabianice C.Obraz

  7.00 Zduńska Wola, Sieradz Bazylika

  9.30 Zgierz C.Obraz

11.00 Wieruszów C.Obraz

13.30 Mysłowice C.Obraz

 

29 sierpnia – Czwartek

12.15 Żywiec

 

 

11.00 Chorzów C.Obraz

13.00 Żywiec C.Obraz

 

 30 sierpnia – Piątek

 

  

 

 9.30 Rogów C.Obraz